Przejazdy turystyczno-poznawcze historycznymi pojazdami wojskowymi po Wilczyn Szańcu i okolicy

 

mazury pojazdy militarneSerdecznie zapraszam na przejażdżki turystyczne po okolicy Wilczego Szańca – atrakcję, bez której Twoja wizyta w tym miejscu nie byłaby kompletna! Jeżdżą z nami dorośli, starsi i dzieci – to zupełnie nowa i alternatywna forma poznania sekretów miejsca, w które się Państwo wybieracie. To nie tylko forma zwiedzania, ale i doskonała okazja na krótka lekcję historii, której możecie Państwo dotknąć na żywo.

Do Państwa dyspozycji są poniższe pojazdy turystyczno-poznawcze:

pojazdy wojskowe mazuryZapraszam na historyczno-edukacyjne wycieczki drugą strefą bezpieczeństwa Kwatery, gdzie możecie Państwo przenieść się w czasie, oglądając masywne bunkry i przemierzając stare, poniemieckie drogi dojazdowe. Pamiętajcie, aby mocno trzymać czapki, a ja zapewniam, że wszyscy ustąpią nam pierwszeństwa ;)

Jako właściciel, kierowca i pasjonat militariów, zapewniam również krótką lekcję historii urozmaiconą ciekawostkami jakich nie wyczytacie Państwo w książkach :)
Podczas przejażdżek można robić zdjęcia i nagrywać filmy.
Trasa proponowana zajmuje około 25 minut, wraz ze zwiedzaniem bunkrów. Jednakże jeśli chcieliby Państwo zaproponować inny kierunek – jestem otwarty na negocjacje.

Istnieje też możliwość transportu grupy do pobliskich atrakcji, a pojazdem VW 181 – nawet do pobliskich Mamerek, Kętrzyna, Giżycka czy Węgorzewa. Na miejscu, zapraszam również do naszego małego zbioru militariów i replik historycznych z okresu II Wojny – proponujemy ciekawe zdjęcia charakteryzowane oraz szeroki wybór fantów z – na szczęście – minionej już epoki :)

Jestem do Państwa dyspozycji codziennie, od 1 kwietnia aż do późnej jesieni. Po sezonie jestem dostępny pod telefonem +48 603 16 56 36. Zapewniam atrakcyjne i bardzo elastyczne ceny.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz jestem otwarty na wszelkie propozycje przejazdów, uczestnictwa w imprezach i współpracy.

Do zobaczenia pod pancerzem!przewodnik po wilczy szaniec

Jarek „Sztaba” Sztabiński

Kontakt